2010 Gegužės 12

Lygios galimybės

Seime įsteigta laikinoji parlamentarų grupė “Už lygybę”

veidas.lt

Seimo narės Marijos Aušrinės Pavilionienės iniciatyva įsteigta nauja laikinoji Seimo narių grupė “Už lygybę”. Grupės veiklos tikslas – siekti, kad Seime ir Lietuvos visuomenėje būtų gerbiama ir įgyvendinama lygių galimybių politika ir Lietuvos piliečiai nebūtų diskriminuojami dėl rasės, etninės priklausomybės, tautybės, kalbos, lyties, lytinės orientacijos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar požiūrių, religijos, negalios.

Grupėje kol kas yra 11 Seimo narių: Marija Aušrinė Pavilionienė, Vytenis Povilas Andriukaitis, Vytautas Gapšys, Dalia Kuodytė, Eligijus Masiulis, Donalda Meiželytė-Svilienė, Julius Sabatauskas, Algirdas Sysas, Ona Valiukevičiutė, Birutė Vėsaitė ir Rokas Žilinskas.

Grupė pasirengusi bendradarbiauti su nevyriausybinėmis organizacijomis, valstybės institucijomis bei visuomene, taip pat su Europos Parlamento ir nacionalinių parlamentų nariais panašios veiklos grupėmis bei parlamentų komitetais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...