2010 Spalio 13

Pareigos

Seimas paskelbė konkursą į Komunikacijos departamento vadovo postą

veidas.lt

Seimo kanceliarija paskelbė konkursą į Komunikacijos departamento direktoriaus pareigas. Šis postas trejus metus, nuo pat jo sukūrimo, buvo laisvas.

Seimo vadovybės ir kanceliarijos vadovai teigia, kad šio žmogaus reikia norint, jog departamente esantys skyriai dirbtų efektyviau.

“Nesame patenkinti dabartiniu departamento ir jam priklausančio Ryšių su visuomene skyriaus darbu. Seniai kalbama, kad reikia žmogaus, kuris paimtų visą vadovavimą į savo rankas”, – trečiadienį BNS sakė Seimo vicepirmininkė “darbietė” Virginija Baltraitienė.

Paklausta, ar kalbant apie visuotinį taupymą yra tinkamas metas priimti naują žmogų į aukštas pareigas, V.Baltraitienė svarstė, kad jeigu pritrūks pinigų, būtų galima “kažką kitą sumažinti”.

Anot jos, Seimo kanceliarijos siūlomas darbo užmokestis nėra didelis, todėl abejojama, ar pavyks rasti gerą specialistą.

“Pirmiausia, taupome gana daug. Jei bus žmogus, kuris dirbs šitoje vietoje šiuo metu, kadangi departamente yra trys skyriai – Priėmimo, Ryšių su visuomene, Parlamentarizmo istorijos ir atminimo įamžinimo – bus efektyvesnis, koordinuotas jų darbas, taip pat ir dirbant su ES lėšomis finansuojamais projektais”, – BNS sakė Seimo kancleris Jonas Milerius.

Jo duomenimis, parlamento kanceliarija yra atleidusi nemažai darbuotojų, be to, esama laisvų vietų.

“Šiuo atveju tikimės, kad departamento darbas bus efektyvesnis, taip pat ir informuojant visuomenę, jei šioje vietoje dirbs žmogus”, – teigė J.Milerius.

Komunikacijos departamento direktorius bus karjeros valstybės tarnautojas, jam bus suteikta 17 kategorija. Jis gautų beveik 4 tūkst. litų neatskaičius mokesčių.

Pretendentams keliamas reikalavimas turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą bei humanitarinių arba socialinių mokslų studijų srities magistro kvalifikacinį laipsnį.

Jis taip pat privalo turėti 5 metų darbo patirtį, 2 metų darbo patirtį viešųjų ryšių srityje bei 3 metų vadovaujamojo darbo patirtį, būti susipažinęs su Konstitucija, įstatymais,Seimo statutu, kitais teisės aktais, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisykles, teisės aktų rengimo taisykles, mokėti dvi užsienio kalbas.

Prašymai dalyvauti konkurse priimami iki spalio 26 dienos.

Komunikacijos departamentas Seime įkurtas 2007 metų rugsėjį, po kanceliarijoje atliktos reformos. Tačiau iki šiol šis postas buvo neužimtas.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...