2011 Balandžio 02

Politika

R.Ačo pasigesta ir Seime, ir Raseiniuose

veidas.lt

Parlamentaro mandatą į Raseinių rajono mero postą iškeisti nutaręs Remigijus Ačas dar tebėra Seimo narys, tačiau jo jau senokai niekas nematė Seime, rašo “Lietuvas rytas”.

R.Ačas, išrinktas į Raseinių rajono savivaldybės tarybą, parlamente dar turėtų darbuotis iki balandžio 10-osios. Iki to laiko į savivaldą pasukusiam politikui bus mokama Seimo nario alga.

Bet “tvarkietis” jau savaitę nebesirodo Seimo posėdžių salėje. Neoficialiomis žiniomis, politikas be Seimo valdybos leidimo išvyko su žmona ilsėtis į Egiptą.

Partijos “Tvarka ir teisingumas” frakcijos seniūnas Valentinas Mazuronis patvirtino, kad bendražygio Seimo salėje jis nematė nei antradienį, nei ketvirtadienį, – pamanęs, jog R.Ačas jau darbuojasi Raseiniuose.

Seimo nario biure Raseiniuose telefonu penktadienį atsiliepusi R.Ačo padėjėja sakė, kad politiko nėra, ir negalėjo patarti, kada ir kaip su juo būtų galima susisiekti vieną ar kitą akimirką.

Partijos “Tvarka ir teisingumas” rajono skyriaus vadovo pavaduotoja Aldona Radčenko atskleidė, kad R.Ačas yra išvykęs – į Raseinius jis žadėjo grįžti balandžio 6-ąją.

Anot laikraščio, išvyka R.Ačui gali sutrukdyti tapti Raseinių meru.

“Šią savaitę turėjome apsispręsti, bet neįvyko galutinis pokalbis su R.Aču ir koalicijos “Rasai” vadovu Jordanu Kenstavičiumi. Pastarasis ką tik sugrįžo iš Tailando, o R.Ačas išskrido į Egiptą. Prasilenkė jų keliai”, – sakė Raseinių konservatorių lyderis Linas Dargevičius.

Dešiniųjų balsai gali nulemti, ar iš Seimo pasitraukęs R.Ačas taps rajono meru, ar rajoną valdys kitos partijos atstovas.

“Tvarkiečiai” Raseinių rajono taryboje gavo šešias vietas iš 25, lygiai tiek pat mandatų gavo nepriklausomų kandidatų koalicija “Rasai”. Socialdemokratai taryboje gavo penkias vietas, Darbo partija – keturias, po du mandatus gavo dar viena nepriklausomų kandidatų koalicija ir konservatoriai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Antanas Antanas rašo:

    Ačas – geras vyras, o kad nėra seime, tai ten ir nebūtina dalyvauti.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...