2010 Lapkričio 14

Formulė 1

Sebastianas Vettelis tapo jauniausiu amžiumi “Formulės 1″ pasaulio čempionu

veidas.lt

“Formulės 1″ pasaulio čempionato devynioliktajame etape – Abu Dabio “Grand Prix” lenktynėse – sekmadienį triumfavo dešimtą kartą šiame sezone iš pirmosios pozicijos

startavęs bei nugalėtojo titulą bendrojoje įskaitoje iškovojo 23-ejų metų “Red Bull” komandos narys vokietis Sebastianas Vettelis, kuris iki šio paskutiniojo etapo buvo trečias.

S. Vettelis tapo jauniausiu amžiumi “Formulės 1″ pasaulio čempionu per visą šių lenktynių istoriją.

55 Abu Dabio trasos ratus nugalėtojas, kuriam tai buvo penktoji pergalė šiame sezone bei dešimtoji per visą karjerą, įveikė per 1 valandą 39 minutes 36,837 sekundės.

Antrąją bei trečiąją vietą užėmė abu “McLaren” lenktynininkai iš Didžiosios Britanijos.

Iki baigiamojo sezono etapo bendrojoje įskaitoje pirmavęs ispanas Fernando Alonso sekmadienį finišavo septintas:

1. Sebastian Vettel (Vokietija), "Red Bull"   1 val. 39 min. 36,837 sek.
2. Lewis Hamilton (D. Britanija), "McLaren"         atsiliko 10,162 sek.