2013 Sausio 17

SEB banką žurnalas „Global Finance“ išrinko geriausiu valiutos prekybos banku Lietuvoje

veidas.lt


Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB banką išrinko geriausiu valiutos prekybos banku Lietuvoje. Tokį pat įvertinimą pelnė ir SEB grupės bankai Latvijoje, Norvegijoje, Švedijoje bei visame Šiaurės šalių regione. Tokį „Global Finance“ įvertinimą SEB bankas gauna jau septintą kartą.

„Nuosekliai dirbame, kad savo klientams teiktumėme pažangias, kokybiškas, jų lūkesčius atitinkančias valiutos prekybos paslaugas. Neapsiribojame įprastomis valiutos keitimo operacijomis, siūlome įvairius šios rūšies paslaugų derinius, kurie išskirtinių poreikių turintiems mūsų klientams padeda geriau valdyti riziką. Ne pirmą kartą gautas įvertinimas skatina ir toliau tobulinti mūsų teikiamas valiutos prekybos paslaugas“, — sako SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Aivaras Čičelis.

Skirdami šį apdovanojimą, „Global Finance“ ekspertai atsižvelgė į SEB banko sandorių apyvartą, užimamą rinkos dalį, paslaugų kokybę, kainų politiką ir technologijų diegimo pažangą, taip pat valiutos prekybos internetu sistemos ir klientų aptarnavimo kokybę. Kandidatus vertinantys „Global Finance“ ekspertai — rinkos analitikai, technologijų ekspertai, aukščiausio lygio vadovai.

2012 metais žurnalas „Global Finance“ SEB banką taip pat išrinko geriausiu banku Lietuvoje.

Populiarus finansų ekspertams ir šia sritimi besidomintiems skirtas žurnalas „Global Finance“ leidžiamas nuo 1987 metų. Žurnalas turi apie 50 tūkst. prenumeratorių ir apie 192 tūkst. skaitytojų 163-ose pasaulio šalyse. Daugelis jų — įmonių ir institucijų vadovai bei finansų ekspertai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Taip Taip rašo:

    Pritariu, kad geriausias. Iš nedidelės, aišku, patirties.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...