2011 Sausio 19

Verslas

“Scaent Baltic” žvalgosi į Lenkijos elektros rinką

veidas.lt

Investicijų bendrovės “Scaent Baltic”, valdančios daugiau kaip 25 Lietuvoje ir užsienyje veikiančias bendroves, ateityje planuoja žengti į Lenkijos elektros rinką, tačiau veiklą kaimyninėje šalyje pradės nuo leidybos ir komunikacijos verslo.

Pasak “Scaent Baltic” valdybos pirmininko ir bendrovės “Inter RAO Lietuva” valdybos nario Jono Garbaravičiaus, Lenkijos rinkoje siekiama atsirasti anksčiau nei 2015 metais, kai turėtų pradėti veikti Lenkijos ir Lietuvos elektros tiltas “LitPolLink”, trečiadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Kol Lenkijoje neturėsime savo elektros generavimo šaltinių nei savo energijos, bus nelengva, tačiau vartotojams mėginsime pasiūlyti savo sukauptą lanksčios prekybos patirtį”, – teigė J.Garbaravičius.

Anot jo, atsiradus “LitPolLink” į Lenkiją gali būti tiekiama Rusijos energetikos bendrovės “Inter RAO” pagaminta energija. Iki šiol “Inter RAO”, išskyrus nedidelius per Baltarusijos teritoriją tiektus elektros energijos kiekius Baltstogei, Lenkijoje neprekiavo.

“Scaent Baltic” veiklą Lenkijoje pradės nuo leidybos ir komunikacijos verslo.

“Kartu su partneriais Lenkijoje plėtosime komunikacijos projektus, siūlydami paslaugas Lenkijos ir Baltijos šalių rinkai”, – teigė “Scaent Baltic” naujasis projektų parengiamųjų planų rengimo vadovas Jacekas Komaras, neseniai pasitraukęs iš bendrovės “Orlen Lietuva” atstovo spaudai pareigų.

Vėliau, pasak, J.Komaro, įmonė Lenkijoje planuoja plėtoti elektros prekybos, finansinio tarpininkavimo verslą.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...