2011 Vasario 27

Savivaldos rinkimai

Savivaldybių rinkimų rezultatai gali lemti permainas centrinėje valdžioje, sako V.Uspaskichas

veidas.lt

Savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai gali lemti permainas centrinėje valdžioje, sako opozicinės Darbo partijos vadovas Viktoras Uspaskichas.

“Beveik neabejoju. Tai jau ne mano nuomonė, tai jau išsakė šalies vadovė – jei nematys pasitikėjimo šiuose rinkimuose šitai valdžiai, kuri yra centre, tai imsis pasikeitimų”, – atidavęs balsą Vilniuje BNS sakė V.Uspaskichas.

Šiuo metu Europos Parlamente dirbantis politikas sako, kad pats išmainytų europarlamentaro mandatą į Vilniaus mero postą.

“Jeigu bus užtikrinta tarybos narių komanda, kuri galės išrinkti mane meru ir garantuoti, kad aš būčiau, pritartų programai, tai aš vienareikšmiškai pasirinkčiau mero postą”, – kalbėjo V.Uspaskichas.

Jis sakė tikįs, kad Darbo partija šiuose vietos valdžios rinkimuose iškovos dvigubai daugiau mandatų nei ankstesniuose. V.Uspaskicho nuomone, nepartinių kandidatų dalyvavimas rinkimuose “įnešė ne tiek konkurencijos, kiek sumaišties”.

Sekmadienį vykstančiuose rinkimuose varžosi per 16 tūkst. kandidatų. 60-tyje savivaldybių renkama per 1,5 tūkst. tarybų narių.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Arvydas Arvydas rašo:

    Ar sulauksime UspaskiCHUI teismo sprendimą,ar ir toliau tamsių pinigų maišas vulgarizuos,gadins orą Lietuvoje?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...