2010 Gegužės 24

Apsivalymas

Savivaldybės raginamos atsikratyti automobiliais “vaiduokliais”

veidas.lt

Aplinkos ministerija palaiko sostinės savivaldybės kasmet organizuojamą akciją šalinti be priežiūros paliktus eksploatuoti netinkamus automobilius iš bendrojo naudojimo vietų ir kviečia kitas šalies savivaldybes bei policiją aktyviau dalyvauti juos tvarkant.

Tokių automobilių savininkus būtina paraginti jais pasirūpinti, kad nebūtų teršiama aplinka. Ją gali užteršti  tekantys tepalai ar kitos automobilio pavojingos atliekos.

Apie bendro naudojimo vietose laikomus neprižiūrimus ir eksploatuoti netinkamus automobilius gyventojai turėtų pranešti artimiausiai seniūnijai. Surinktą informaciją savivaldybės perduos policijos pareigūnams, kad jie nustatytų automobilių „vaiduoklių“ savininkus. Pastariesiems turėtų būti įteikti raštiški perspėjimai pasirūpinti savo turtu. Jeigu automobilio savininkas to nepadarys, jam gali būti paskirta administracinė bauda iki tūkstančio litų arba bauda ir automobilio konfiskavimas.

Jeigu automobilį netikslinga remontuoti, savininkas jį turėtų išgabenti į eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymo įmones. Tokių įmonių sąrašas paskelbtas Aplinkos ministerijos tinklalapyje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...