2012 Spalio 23

Savaitgalį Klaipėdoje – humoro ir džiazo kokteilis

veidas.lt


Šį šeštadienį, spalio 27 d., Klaipėdos restorane „Anikės teatras“ startuoja humoro ir džiazo renginių ciklas. Pirmojo vakaro, pavadinto „Vyras ir moteris“, metu, džiazo poeziją skleis pianistas Saulius Šiaučiulis, o gerą žiūrovų nuotaiką garantuos humoristas Raimondas Bingelis.

„1 minutė juoko prailgina gyvenimą. O kas nenori gyventi ilgiau ir dar linksmai?“ – teiraujasi gerai šalyje žinomas humoristas R. Bingelis.
Humoristas teigia, kad aplinkui pilna gyvenimą atspindinčių anekdotiškų situacijų. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar dažniausiai jose atsiduria vyrų ir moterų tarpusavio santykiai. Šeštadienį anekdotus pasakosiantis humoristas teigia turintis vidinį filtrą, kuriuo geba atsisijoti labiausiai publiką išjudinančius juokus.
„Moterį lengviau nurengti prieš jos valią, negu aprengti pagal jos norą“, „Jeigu vyras yra geras, tai visai nesvarbu, kokios spalvos yra jo „Bentley“, „Vyras sako žmonai: jei tu mane iš tiesų būtum mylėjus, tu už manęs nebūtum ištekėjus“, – vieną po kito humoro perlus beria R. Bingelis.
Šis vakaras vyks restorane „Anikės teatras“. Organizatoriai pažada, kad humoro ir džiazo renginiuose, kurie vyks iki Naujųjų metų, nestigs ne tik muzikos ir anekdotų, bet ir įvairių atrakcijų: viktorinų, žaidimų ir humoristinių užduočių. Kituose renginiuose pasirodys nauji muzikos ir sąmojo virtuozai.
„Rudenį, kai yra tamsiau ir niūriau, kai vakarai vis ilgesni, norisi laiką leisti linksmiau, todėl restorane rengiame džiazo ir humoro renginius. Visus, kurie šeštadienį lieka Klaipėdoje, kviečiame pas mus“, – sako restorano „Anikės teatras“ savininkė Lina Vaišvilienė.
Vakaro metu koncertuosiantis Saulius Šiaučiulis – džiazo pianistas, pedagogas, vienas ryškiausių tradicinio džiazo pianistų Lietuvoje ir modernaus džiazo („mainstream“) žinovas. S. Šiaučiulis Lietuvoje ir užsienyje yra koncertavęs su įvairios sudėties ansambliais ir orkestrais. Pianistas yra sukūręs džiazo kompozicijų, muzikos Klaipėdos dramos teatro spektakliams bei muzikos vaikams.
Humoro ir džiazo vakaro „Vyras ir moteris“ vedėjas, iškalbos nestokojantis Mindaugas Skirmontas. Mindaugas – buvęs televizijos ir radijo laidų vedėjas, geriausiai pažįstamas iš BTV laidos „Žvejų mūšis“.
Renginys 20 val. prasidės restorane „Anikės teatras“, Sukilėlių g. 8, Klaipėda. Bilietus galima įsigyti „Bilietai.lt“ platinimo vietose ir internetu www.bilietai.lt bei renginio vietoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...