2010 Lapkričio 29

Lietuvos geležinkeliai

S.Dailydkos atleidimo šiuo metu nesvarstoma

veidas.lt

Kilus skandalui dėl premjero patarėjo Mykolo Majausko kaltinimų “Lietuvos geležinkelių” generaliniam direktoriui, premjeras teigia šiuo metu nesvarstantis Stasio Dailydkos tinkamumo užimti šias pareigas.

“Šiuo metu nesvarstome”, – pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė Andrius Kubilius.

Premjeras kalbėjo, jog pertvarkant valstybinių įmonių valdymą, bus siekiama, jog “valstybė valdytų įmones, o ne įmonės valdytų atskirus valstybės padalinius”.

“Iki šiol, deja, to nesame išgyvendinę. Yra likę atskirų sektorių, kur iš tiesų vis dar įmonių vadovai visiškai klaidingai įsivaizduoja, kad jie gali valdyti ne tik pačią įmonę, bet ir, mano nuomone, atskiras žinybas, atsakingas už tų įmonių valdymą. To pavyzdžių matėme ir praėjusią savaitę”, – kalbėjo premjeras.

Premjero patarėjas M.Majauskas praėjusį ketvirtadienį pareiškė, kad jam grasino “Lietuvos geležinkelių” vadovas S.Dailydka. Pastarasis BNS teigė, kad kaltinimus grasinimais kategoriškai neigia.

Pasak spaudos, M.Majauskas nurodė bendrovei “Lietuvos geležinkeliai”, kad valstybei reikia 250 mln. litų – jeigu ne dividendais, tai mažinant jos įstatinį kapitalą ir taip išmokant grynuosius pinigus.

Premjeras A.Kubilius pirmadienį dar kartą pakartojo, kad M.Majauskas turėjo jo įgaliojimus veikti.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...