2011 Kovo 22

Naudoti automobiliai

Rytų pirkėjai apie 20 proc. pakėlė naudotų automobilių kainas turguose

veidas.lt

Nuo liepos mėnesio didės į Baltarusiją, Rusiją ir Kazachstaną įvežamų naudotų automobilių importo mokestis, todėl pirkėjai iš Rytų jų Lietuvos turgavietėse perka daugiau ir daugiau moka.

“Lietuvos rytas” rašo, kad visų automobilių kainos turgavietėse per kelias savaites šoktelėjo apie 20 procentų.

“Juntamas automobilių stygius, vos suspėjama juos vežti į Lietuvą”, – sakė Marijampolės automobilių turgaus vadovas Ramūnas Neveckas.

Automobilių pirkėjai dažniausiai dairosi į ne senesnius nei dešimties metų automobilius. Senesnių perkama gerokai mažiau. Klientai iš Rytų labiausiai vertina “Toyota” ir “Nissan” automobilius.

“Lietuviams, kurie ketina parduoti automobilį ir vėliau įsigyti naują, dabar laikas tai padaryti. Nes baltarusiai ir pirkėjai iš Kazachijos griebia bet kokią transporto priemonę, jeigu įmanoma paleisti variklį ir iš pažiūros ji atrodo tvarkingai”, – sakė BRC autocentro lengvųjų automobilių skyriaus vadovas Julius Jankauskis.

BRC autocentre šalia Vilniaus prieš pirkimo karštligę buvo apie tūkstantį automobilių. Dabar jų sumažėjo daugiau nei perpus.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...