2011 Sausio 21

Transportas

Rusų ir lenkų nesutarimai kelia chaosą – vežėjai grumiasi dėl vietų keltuose

veidas.lt

Lietuvos vežėjai tikina didelės naudos dėl įsiplieskusio Rusijos ir Lenkijos konflikto nepatiria, priešingai – dėl kilusio chaoso vežėjams stengiantis patekti į lietuviškus keltus susidarė spūstis prie keltų ir eilės pasienyje, penktadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Nelabai tikiu, kad kaimynų barnis būtų didelis laimėjimas Lietuvai”, – sako Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos “Lineka” prezidentas, bendrovės “Schenker” vykdomasis direktorius Edmundas Daukantas.

Bendrovės “DFDS Lisco” keltai kursuoja perpildyti, nes gerokai padaugėjo Rusijos vežėjų.

A. Griciaus autotransporto įmonės savininkas Antanas Gricius sako, kad Rusijos rinka atsigauna, vežėjai turi darbo, krovinių nespėja vežti.

Vienos didžiausių Lietuvos transporto paslaugų įmonės “Girteka” transporto direktorius Aidas Nakčiūnas pažymi, kad konfliktas turi įtakos važiavimo kokybei, padidėjo eilės sienų kirtimo punktuose. Rusai neįleidžia lenkų, o lietuviai stovi tose pačiose eilėse.

Rusijos ir Lenkijos nesėkmingos derybos dėl kvotų tranzitiniams gabenimams prasidėjo rugsėjį, o abi šalis tenkinančių rezultatų nepavyko pasiekti iki šiol. Po sausio 12 dienos vykusio Rusijos transporto ir Lenkijos infrastruktūros ministerijų atstovų susitikimo abiejų šalių vežėjus užklupo problemos: apribotas lenkų vykimas į Rusiją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...