2010 Lapkričio 28

Lėktuvo katastrofa

Rusiško lėktuvo katastrofoje Pakistane

veidas.lt

Krovininis lėktuvas Il-76, kurio įgulą sudarė aštuoni žmonės, šeštadienio vakarą nukrito tik pakilęs iš Karačio oro uosto Pakistane.

Visi žmonės, buvę lėktuve, kuris skrido į Sudano sostinę Chartumą su humanitariniu kroviniu, žuvo.

Rusijos konsulatas Karačyje pranešė, kad lėktuve buvo tik vienas Rusijos pilietis – Aleksandras Uljanovas. Manoma, kad visi kiti įgulos nariai buvo ukrainiečiai.

“Sekmadienį lėktuvą Il-74, priklausantį Gruzijos oro bendrovei “Sanway”, ištiko katastrofa. Aštuoni įgulos nariai, tarp jų vienas Rusijos pilietis Aleksandras Uljanovas, žuvo. Kiti įgulos nariai – NVS piliečiai”, – sakė Rusijos generalinio konsulato Karačyje spaudos atašė Aleksejus Zenkovas.

Kaip pareiškė AFP Pakistano civilinės aviacijos atstovas, lėktuvas pakilo iš Karačio oro uosto 1 val. 45 min. vietos (20 val. 45 min. Grinvičo) laiku ir nukrito, praėjus pusantros minutės.

Lėktuvas nukrito ant statomo pastato: vaizdajuostėje, užfiksavusioje avariją, matyti, kad po to įvyko sprogimas ir kilo gaisras.

Pranešama, kad yra nukentėjusiųjų tarp tų, kurie buvo tuo metu žemėje netolo šio pastato. Remiantis kol kas nepatvirtinta informacija, žuvo du darbininkai.

Jeigu lėktuvas būtų nukritęs vos 500 metrų toliau, aukų galėjo būti kur kas daugiau, nes ten gyvenamieji rajonai.

Įvykio liudytojai pareiškia, kad degė vienas lėktuvo variklių, todėl galima spėti, kad avarija įvyko dėl techninių gedimų.

Oficialių avarijos priežasčių kol kas nepranešama, vyksta tyrimas.

Pasak Karačio policijos šerifo, sprogimas buvo toks stiprus, jog vietos gyventojai pamanė, kad sprogo bomba.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...