2010 Gruodžio 13

Internetas

Rusijos mail.ru ketina parduoti portalą one.lt

veidas.lt

Rusijos interneto investicijų bendrovė mail.ru (buvusi “Digital SkyTechnologies”) planuoja atsisakyti Lietuvoje ir Latvijoje veikiančių socialinių tinklų portalų one.lt ir one.lv.

Portalus, kuriuos mail.ru valdo per Estijoje registruotą bendrovę “Forticom”, parduoti nuspręsta dėl jų finansinių rezultatų, kurie netenkina Rusijos bendrovės, pirmadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

Lietuvos bendrovės “Forticom”, kuriai priklauso one.lt, vadovas Aldas Juraitis tikina, kad permainų nėra – one.lt priklauso Estijos bendrovei “Forticom”, o ši – mail. ru. A.Juraitis nepateikė “Forticom” finansinių duomenų dėl mail.ru politikos skelbti tik metinius rezultatus.

Lietuvoje socialinis portalas one.lt, ilgą laikotarpį buvęs lankomiausias tarp visų portalų, nukrito į ketvirtą poziciją. Naujausiais tyrimų bendrovės “Gernius” duomenimis, spalį one.lt apsilankė 728,1 tūkst. unikalių lankytojų, dar prieš metus tą patį mėnesį jis turėjo 857,7 tūkst. unikalių lankytojų ir buvo antras pagal lankomumą naujienų portalas šalyje.

Manoma, kad į sunkesnę padėtį one.lt pastūmėjo didžiausias socialinis tinklas pasaulyje “Facebook”. Dabar “Facebook” turi 779,4 tūkst. lankytojų Lietuvoje, jis tikriausiai sumažino lankytojų skaičių ir Latvijos portale one.lv.

Mail.ru taip pat valdo socialinius tinklus odnoklassniki.ru ir nasza-klasa.pl atitinkami Rusijoje ir Lenkijoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...