2013 Vasario 11

Romantiška istorija virto naujos dovanos idėja

veidas.lt

g
Artėjanti šv. Valentino diena kasmet priverčia sukrusti daugybę porų, kadangi nustebinti antrą pusę nebanalia ir miela dovana dažnai būna ne taip paprasta. Vis tik, geriausia dovana – parodytas dėmesys ir rūpestis, sako „Geros dovanos“ dovanų ekspertai, kurie įkvėpti šios minties pristatė įsimylėjėliams skirtą dovaną „Stebuklingą dėžutę“.
„Šią dėžutę sukūrėme įkvėpti tikros romantiškos istorijos. Mūsų kūrybos vadovė papasakojo apie mielą dovaną, gautą iš savo mylimojo. Iš išorės ši dovana atrodė kaip paprasčiausia užrašų knygutė, tačiau jos viduje slėpėsi daugybė mylimojo ranka pasirašytų pasižadėjimų. Kiekvienas jų – tarsi atskira dovana, kuria gali pasinaudoti bet kada“, – apie dėžutės atsiradimą pasakoja „Geros dovanos“ rinkodaros vadovas Martynas Navickas.
Pasak jo, šis pavyzdys rodo, kad kartais norint nustebinti antrą pusę pakanka tokių gražių darbų kaip skanūs pusryčiai į lovą, pėdų masažas ar tiesiog sekmadienio filmas pagal mylimojo ar mylimosios norą.
Rankų darbo „Stebuklingą dėžutę“ sudaro 20 šiltų, su subtiliu humoru parašytų pasižadėjimų – „Yra labai daug neragautų vyno rūšių. Pažadu, kad šiandien liks viena mažiau“, „Šią savaitę pamiegok ilgiau – išvesiu šunį kiekvieną rytą“, „Pagrobsiu Tave romantiškai savaitgalio išvykai prie jūros!” ir daugybė kitų.
Norintiems pažadėti kažką labai asmeniško yra palikta tuščių kortelių savo sumanymams, kiekvieną jų galima pasirašyti ranka ir dovanoti antrai pusei, prižadant išpildyti kiekvieną dėžutėje  esantį norą.
„Stebuklingą dėžutę“ galima rasti „Geros dovanos“ dovanų salose didžiuosiuose prekybos centruose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...