2010 Spalio 10

Kultūra

Grantas pasidovanojo “Ferrari”

veidas.lt

Britų kino žvaigždė Hugh Grantas (Hju Grantas) savo 50-ojo gimtadienio proga šeštadienį įsigijo italų gamybos grakštų juodos spalvos sportinį automobilį “Ferrari California”, už kurį, kaip manoma, paklojo 143,3 tūkst. svarų (563 tūkst. litų).

Tačiau atsiimdamas savo naująjį žaisliuką ir atlikęs bandomąjį važiavimą aktorius neatrodė nusiteikęs labai džiaugsmingai.

Galbūt tai susiję su stresu, patirtu mėginant pravažiuoti šiuo brangiu automobiliu per ankštą vietą, jo nesubraižant – su šiokia tokia pardavėjo pagalbą, tačiau grįždamas namo vargšas H.Grantas išties neatrodė panašus į gimtadienį švenčiantį žmogų.

Rūškana Hugh veido išraiška gali būti susijusi su jo garbinga sukaktimi.

Neseniai aktorius pripažino “šiurpstantis” nuo minties, kad jam sukaks 50 metų ir netgi juokavo, kad šia proga kreipsis į eutanazijos kliniką.

“Šveicarijoje yra tokia vietelė “Dignitas”. Ketinu nuvykti į “Dignitas” per savo 50-ąjį gimtadienį – penkiasdešimties jau gana!” – sakė H.Grantas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...