2012 Birželio 19

Kristina Brazauskienė

Rinkimuose tikisi sėkmės

veidas.lt


Į „Veido“ klausimus atsako Demokratinės darbo ir vienybės partijos pirmininkė Kristina Brazauskienė.
VEIDAS: Kiek narių šiandien turi jūsų partija? Kas dar, be jūsų, sudaro DDVP komandą – galbūt galėtumėte paminėti keletą pavardžių?

K.B.: Man atrodo, kad netoli dviejų tūkstančių – palyginti su kitomis partijomis, nedaug. Galėčiau paminėti tuos žmones, bet partijoje sutarėme, jog neminėsime jų, kad žurnalistai jų iš anksto neužkapotų. Leiskite dar jiems subręsti mintimis ir susidėlioti programos nuostatus.

VEIDAS: Tad reikėtų suprasti, kad partijos programos taip pat neturite?

K.B.: Kodėl neturime? Turime, tik dabar ją pildome, gauname daug pasiūlymų, daug bendraujame su Lietuvos kultūros politikos institutu. Labai siūlyčiau įsigyti instituto direktoriaus Antano Staponkaus knygelę „Valstybė žmogaus širdyje“ – partijoje esame įsigiję kokius 70 jos egzempliorių ir intensyviai skaitome. Tai didžiulis vadovėlis kiekvienam politikui.

VEIDAS: Ar nesibaiminate, kad jūsų partiją ištiks daug žadėjusios Arūno Valinsko partijos likimas ir ji bus pamiršta?

K.B.: Ne, nesibaiminu. Be to, A.Valinskas su savo partija tik žadėjo, kad bus linksma, ir buvo linksma. Mūsų partijoje yra labai daug specialistų: ir ekonomistų, ir inžinierių, ir lituanistų, ir istorikų, taigi didėja mūsų gretos. Manau, daug ką išspręstume dėl to, kad mes buvę verslininkai ir žinom situaciją, va…

VEIDAS: Kokių konkrečių darbų ketinate imtis, jei būsite išrinkti į Seimą?

K.B.: Aš ir aiškinu žmonėms konkrečiai: jei mes gausime pasitikėjimą, tai mes padarysime stebuklą. Vėjais pinigų neleisime švaistyt, ir tikrai žmogus bus pirmoj vietoj. (…) Valstybės valdyme viskas yra tas pats, vadinasi, jei ten yra daržiukas ar hektaro plotas, užsėjamas ir derlius nuimamas, tik čia gal greičiau susiorientuoti gali. Reikalingi žmonės, kurie yra specialistai, kurie visą tą kelią praėję.

VEIDAS: Vis dėlto rinkimai jau po kelių mėnesių, o apie konkrečius darbus nekalbate.

K.B.: Kad galėtum pasakyt, vat taip ir taip darysime, turi žinoti situaciją valstybėje. Bet aš jos nežinau ir niekas nežino. Todėl reikia padaryti auditą ir pamatyti tikrą situaciją.

VEIDAS: Keletas kontrolinių klausimų jūsų nusimanymui patikrinti. Ar žinote, kiek Vilniuje kainuoja viešojo transporto bilietas? Kiek kainuoja elektros energijos kilovatvalandė? Koks šiandien apytikris „Sodros“ įsiskolinimas?

K.B.: Nevažinėju viešuoju transportu, bet man atrodo, kad du litai (teisingai). Elektros kilovatvalandė, rodos, apie 42 ar 43 centus (teisingai). Dėl „Sodros“ deficito, tai rodos, kad milijardai, bet negaliu tiksliai pasakyti. Reikėtų pasižiūrėti į literatūrą ir statistiką. Mes kai eisim į rinkimus, užsiregistruosim, tai aš jums išpyškinsiu visus skaičius.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...