2011 Liepos 13

Renovacija Lietuvoje

veidas.lt

85 iš jų planuojama baigti iki metų pabaigos. Renovacijos programos įgyvendinimu besirūpinanti Būsto ir urbanistinės plėtros agentūra per metus gali renovuoti iki 400 daugiabučių. Nuo daugiabučių namų renovavimo programos pradžios 2005 m. atnaujinti 374 namai. Iš viso Lietuvoje skaičiuojama 34 tūkst. namų, kuriems reikia renovacijos.

Albino Gailiaus, Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesoriaus, komentaras:
Šis skaičius toks mažas todėl, kad žmonės į renovaciją žiūri skeptiškai. Teko lankytis viename daugiabučių bendrijos susirinkime, ten gyventojas visiems pasakė, kad po renovacijos šildymo kaina sumažėjo tik trimis procentais. Panašiais kontrargumentais vadovaujasi daugelis žmonių, nesusimąstydami apie kitus veiksnius – kad galbūt ta renovacija nebuvo kokybiška, taip pat, kad šilumos apskaita yra manipuliuojama. Kita vertus, negalima teigti, kad žmonėms jų būsto būklė nerūpi: individualūs namai atnaujinami daug aktyviau nei daugiabučiai, pastaraisiais metais renovuota daug mokyklų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...