2012 Liepos 14

Reitingų lentelėje pirmauja opozicija

veidas.lt

reitingg

Šeštadienį dienraščio “Lietuvos rytas” skelbiamos apklausos duomenimis, populiariausios išlieka opozicinės partijos – Darbo partija, socialdemokratai bei partija “Tvarka ir teisingumas”. Valdantieji konservatoriai – ketvirti.  Apie tai praneša BNS agentūra.
Apklausos duomenimis, kitos partijos neperžengtų 5 proc. rinkimų barjero.
Atsakydami į klausimą, už kokią partiją balsuotų, jei Seimo rinkimai vyktų artimiausią sekmadienį, dauguma – 17,6 proc. – apklaustųjų nurodė Darbo partiją, 13 proc. – Socialdemokratų partiją. Birželį abiejų partijų reitingas atitinkamai siekė 17,1 proc. ir 13,7 procentų.
Tuo metu trečiąją poziciją išlaikiusios opozicinės partijos “Tvarka ir teisingumas” ir ant ketvirtojo laiptelio likusios valdančiosios Tėvynės sąjungos – krikščionių demokratų (TS-LKD) reitingai kiek smuktelėjo. Pirmosios populiarumas nuo birželį buvęs 10,7 proc., liepą siekė 8,9 proc. Ketinantys balsuoti už konservatorius nurodė 7,5 proc., birželį tokių buvo 8,4 proc.

Apklausa rodo, kad kitos partijos – Liberalų sąjūdis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Liberalų ir centro sąjunga, Lietuvos lenkų rinkimų akacija, Sąjunga TAIP, Tautininkų sąjunga, Krikščionių partija – neperžengtų 5 proc. rinkėjų paramos barjero. Valdantis Liberalų sąjūdis gautų 2,9 proc., Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 3,1 proc. rinkėjų balsų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...