2011 Rugpjūčio 12

Reikėjo vietos A.Valinskui

veidas.lt

O kas galėtų paneigti galimybę, kad atakuojat teisingumo ministrą Remigijų Šimašių ir, kaip dabar paaiškėjo, vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį (jeigu ta Baltarusijos vicemnistrė Alla Bodak nebūtų pasieniečių sugauta prie sienos, kas labai tikėtina, nes važiavo didelės delegacijos sudėtyje ir ne iš pirmųjų asmenų, visi būtų užbaubę:  ”Palaitį šalin!”), nebuvo bandoma sukurti tuščią ministro vietą, į kurią galėtų pretenduoti senas “valstybinikų” draugelis ir stropus prof. Kūrio mokinys Arūnas Valinskas?

Išsilavinimas – teisininkas, priklauso valdančiąjai koalicijai, liberal-centristas. R. Palaičio išmušimo atveju užima jo vietą kone automatiškai, R. Šimašiaus – liberal-sąjūdiečiai turi neproporcingai daug ministrų postų, gali ir pasislinkti. Bet kuriuo ateveju, žinant A. Valinsko būdą, premjerui Andriui Kubiliui rudenį ne apie atominę ir “Gazprom” galvoti tektų, o apie koalicijos išsaugojimą.

P.S.: Be abejo, dėl to, kad ES sankcijomis apimta ir “persona non grata” esanti Alla Bodak Lietuvos ambasadoje Minske gavo vizą tą pačią dieną, kai Baltarusijos teisėsauga profilaktiškai sulaikė ir apklausė Alesių Beliacką, kaltas irgi teisingumo ministras R.Šimašius. O Minske ambasadoriaujantis “valstybininkų” draugelis, Turniškių vilų skandalo herojus Edminas Bagdonas – nekuo dėtas, jis gi didis kovotojas už demokratiją Baltarusijoje :)

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...