- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Reikėjo vietos A.Valinskui

Autorius: veidas.lt | 2011 08 12 @ 15:24 | Redakcijos blogas | No Comments

O kas galėtų paneigti galimybę, kad atakuojat teisingumo ministrą Remigijų Šimašių ir, kaip dabar paaiškėjo, vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį (jeigu ta Baltarusijos vicemnistrė Alla Bodak nebūtų pasieniečių sugauta prie sienos, kas labai tikėtina, nes važiavo didelės delegacijos sudėtyje ir ne iš pirmųjų asmenų, visi būtų užbaubę:  ”Palaitį šalin!”), nebuvo bandoma sukurti tuščią ministro vietą, į kurią galėtų pretenduoti senas “valstybinikų” draugelis ir stropus prof. Kūrio mokinys Arūnas Valinskas?

Išsilavinimas – teisininkas, priklauso valdančiąjai koalicijai, liberal-centristas. R. Palaičio išmušimo atveju užima jo vietą kone automatiškai, R. Šimašiaus – liberal-sąjūdiečiai turi neproporcingai daug ministrų postų, gali ir pasislinkti. Bet kuriuo ateveju, žinant A. Valinsko būdą, premjerui Andriui Kubiliui rudenį ne apie atominę ir “Gazprom” galvoti tektų, o apie koalicijos išsaugojimą.

P.S.: Be abejo, dėl to, kad ES sankcijomis apimta ir “persona non grata” esanti Alla Bodak Lietuvos ambasadoje Minske gavo vizą tą pačią dieną, kai Baltarusijos teisėsauga profilaktiškai sulaikė ir apklausė Alesių Beliacką, kaltas irgi teisingumo ministras R.Šimašius. O Minske ambasadoriaujantis “valstybininkų” draugelis, Turniškių vilų skandalo herojus Edminas Bagdonas – nekuo dėtas, jis gi didis kovotojas už demokratiją Baltarusijoje :)

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/reikejo-vietos-a-valinskui

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.