2011 Birželio 15

Registrų centras žada palengvinti steigimą internetu

veidas.lt

BFL
Registrų centras, ketinantis įdiegti naują informacinę sistemą, prognozuoja, kad jau netrukus internetu bus steigiama didžioji dalis uždarųjų akcinių bendrovių ir įstaigų.

“Verslo žinios” rašo, kad iki rudens Registrų centras planuoja suteikti galimybę internetu įsteigti didžiąją dalį uždarųjų akcinių bendrovių, viešųjų įstaigų, asociacijų ir individualių įmonių.

Tai turėtų atpiginti ir pagreitinti juridinio asmens steigimo procesus.

“Pirmojo pusmečio įmonių steigimo internetu skaičiai parodė, kad nuotolinių paslaugų paklausa yra didelė. Tiesa, dauguma uždarųjų akcinių bendrovių turi daugiau nei vieną steigėją, be to, kiekvieną naują paslaugą vartotojams reikia išbandyti, įsitikinti nauda ir paskleisti žinią plačiau. Vis dėlto įmonių steigimas internete jau įsibėgėja, o atsivėrus galimybei registruoti praktiškai visas uždarąsias akcines bendroves, manome, kad daugiau kaip pusės visų įmonių steigimas vyks internetu”, – sakė Registrų centro atstovas spaudai Aidas Petrošius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...