2013 Gruodžio 31

Ramunė Piekautaitė: „Manau, Druskininkai dabar išgyvena geriausią savo laiką”

veidas.lt


Druskininkų miestas gruodžio vidurį pasitiko dar vienu nauju traukos tašku – sėkmingai įsitvirtinę Vilniuje ir Klaipėdoje, prieš pat žiemos šventes Ramunės Piekautaitės mados namai duris atvėrė ir šiame kurorte.

„Druskininkai – bene sparčiausiai besivystantis Lietuvos miestas”, – savo įspūdžiais ir patirtimi dalijasi Ramunė Piekautaitė. „Per pastaruosius metus pokyčių čia nepaprastai daug. Šiam kurortui jaučiu dideles simpatijas – džiugina gražėjanti aplinka, kokybiškų poilsio paslaugų spektras. Čia ilsėtis atvažiuoja, įdomūs, gražūs žmonės. Man pačiai be galo patinka po darbų savaitgaliui pabėgti į Druskininkus ir šį brangų laiką skirti sau bei savo šeimai.”

„Kaip ir madoje, taip ir miestų gyvenime egzistuoja tendencijos. Manau, Druskininkai dabar išgyvena geriausią savo laiką – pakilų, entuziastingą, daug žadantį. Tai nėra nuvalkiotas kurortas, atradimo džiaugsmas čia vis dar labai saldus. Tai čia mane labiausiai ir vilioja” – šypsodamasi priduria R. Piekautaitė.

Pasak dizainerės, greta pagrindinių kurorto pramogų – sniego arenos ir SPA procedūrų – čia sparčiai daugėja ir įdomių restoranų bei parduotuvių: „Jei visą dieną praleidai ant sniego, vakare greičiausiai norėsis tiesiog ramiai pasivaikčioti po miestą. Mano siekis buvo sukurti vizualiai patrauklią, prie Druskininkų identiteto pritaikytą parduotuvę, kurią būtų malonu aplankyti”.

Moteris neslepia, jog šis naujas projektas pareikalavo daug laiko ir užsispyrimo: „Džiaugiamės suburta komanda, tačiau tai užtruko – aukščiausio lygio klientų aptarnavimas mums yra vienas pagrindinių prioritetų, tad pretendentams kėlėme sudėtingus reikalavimus. Tačiau neabejoju, jog įdėtos pastangos atsipirks akimirksniu matant laimingas klientes ir susidomėjusius svečius”.

Ramunė Piekautaitė sako pastebinti nuosekliai augantį  užsienio turistų susidomėjimą – tai taip pat buvo viena priežasčių, paskatinusių atidaryti dar vieną parduotuvę šioje šalies vietoje.  Dizainerė priduria, jog jai bus malonu supažindinti užsieniečius su šiuolaikiniu lietuvišku dizainu: „Augant laisvalaikio kokybės lygiui bei daugėjant verslo lankytojų, atsiranda specifinių poreikių. Atvykus suplanuotų atostogų ar į oficialią konferenciją būtų apmaudu jei nuotaiką sugadintų, pavyzdžiui, namie užmiršta suknelė, kuomet laukia kokteilinis vakaras ar oficiali vakarienė. Mums bus džiugu, jei leisime savo klientams išvengti tokių nepatogumų”.

Parduotuvėje jos svečiai ras naujausias Ramunės Piekautaitės drabužių kolekcijas bei aksesuarus. Čia taip pat bus priimamos ir individualių užsakymų užklausos. Mados namai įsikūrę pačiame miesto centre – Taikos g. 7 ir lankytojų laukia kiekvieną savaitės dieną be išimties.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. onlinestrategijos.com onlinestrategijos.com rašo:

    Gražiai atrodanti parduotuvė.

    Kaip uždirbti nuo 100 eurų kasdien: http://www.onlinestrategijos.com


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...