2012 Lapkričio 26

Radijuje mirė Seimo narys J. Veselka

veidas.lt

Pirmadienį mirė Seimo narys Julius Veselka. Jis mirė prieš pat “Žinių radijo” laidą, pranešė radijas. J.Veselkai buvo 69 metai.

Parlamentaras mirė prieš laidą, apie 12 val. Raigardo Musnicko laidoje turėjęs dalyvauti parlamentaras sukniubo likus minutei iki eterio. Atvykę reanimatologai J. Veselkos nebeatgaivino. Partijos “Tvarka ir teisingumas” pirmininkas Rolandas Paksas BNS sakė esąs informuotas, kad J.Veselka mirė patyręs širdies smūgį.

Prieš laidą J. Velseka atrodė besijaučiantis gerai, pėsčias atžygiavo per Gedimino prospektą iki „Žinių radijo“ būstinės Smetonos gatvėje. Seimo narį bandyta ilgai gaivinti, bet visos pastangos buvo veltui.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ vicepirmininkas Valentinas Mazuronis apie J. Veselką atsiliepia kaip apie politiką, visada turėjusį savo nuomonę ir nebijojusį ją reikšti.

J.Veselka gimė 1943 metų vasario 8 dieną Ukmergės rajono Siesikų miestelyje amatininkų šeimoje. Vilniaus universitete jis baigė Ekonomikos fakultetą ir įgijo ekonomisto specialybę, dirbo dėstytoju, 1985 metais apgynė ekonomikos mokslų kandidato disertaciją.

Atkūrus nepriklausomybę perėjo dirbti į Ekonomikos ministeriją, nuo 1992-ųjų su pertrauka buvo renkamas į Seimą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...