2010 Birželio 03

Vilniaus miestas

R. Palaitis: policija imituoja darbą

veidas.lt

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos pateikė informaciją, kuri turėjo paneigti viešojoje erdvėje sklandančias prielaidas apie tai, jog Vilniaus miesto turgavietėse kriminogeninė padėtis yra netoleruotina, o policijos pareigūnai jos nekontroliuoja.

„Policijos departamento pateikta informacija visiškai nepaneigia šių visuomenės prielaidų. Juk dažno rūkaliaus kišenėse – cigarečių pakeliai su rusiškomis ar baltarusiškomis banderolėmis. Tuo tarpu policijos pareigūnai 2009 metais Šnipiškių bei Žvėryno seniūnijų teritorijoje, kur yra ir Kalvarijų turgavietė, vidutiniškai per dieną konfiskuodavo tik po 11 pakelių. Ar tokius rezultatus galima vertinti teigiamai, – retoriškai klausia vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis. – Maža to. Kai visi aplink ūžia, kad Kalvarijų turgavietėje gali nusipirkti bet kokių vaistų, policija pernai per visus metus sulaikė tik 14 tokių prekeivių, o prekiaujančiųjų narkotikais šioje turgavietėje nerado nė vieno. Tokia informacija manęs neįtikino, kad nelegali prekyba turgavietėse pažabota. Tokie rezultatai rodo ne profesionalų policijos pareigūnų darbą, o jo imitavimą“.

Ministras tikisi, kad PD vadovybė pati dar kartą išanalizuos turimą informaciją, ją kritiškai įvertins ir priims sprendimus, ką reikėtų keisti, kad taikomos priemonės būtų rezultatyvios. „Jei ir ateityje netils kalbos apie tai, kad turgavietėse galima įsigyti bet kokią kontrabandinę prekę nuo cigarečių iki ginklų, būsiu priverstas suabejoti ar atsakingi pareigūnai geba tinkamai organizuoti jiems patikėtą darbą“, – sakė ministras.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. nuomonė nuomonė rašo:

  Na, pastebėti trūkumus darbe ir juos ištaisyti – ne visai tas pats….

 2. Algis Algis rašo:

  O kas daugiau lieka su tokiom algom


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...