2011 Vasario 27

Savivaldos rinkimai

R.Paksas: po savivaldos rinkimų gali pasikeisti premjeras

veidas.lt

Opozicinės partijos “Tvarka ir teisingumas” pirmininkas europarlamentaras Rolandas Paksas sako, kad konservatorių nesėkmės atveju per savivaldybių tarybų rinkimus gali keistis šalies premjeras.

“Aš manau, kad konservatoriai tada žengtų žingsnį (A.Kubilių) keisti populiaresniu politiku, lyg ir būtų nusiplauta, išsivalyta”, – BNS pasibaigus rinkimams sakė “tvarkiečių” vadovas.

“Gali būti toks variantas su Vyriausybe, kad, pavyzdžiui, ateitų Irena Degutienė”, – kalbėjo R.Paksas.

Anot politiko, didesnį rinkėjų aktyvumą galėjo lemti nepriklausomų kandidatų atsiradimas.

“Antra galėtų būti spėjama priežastis – visiems jau įkyrėjo senos valdžios, ir žmonės bando savo aktyvumu ieškoti permainų, gelbėtis nuo dabartinės valdžios”, – sakė R.Paksas.

“Tvarkos ir teisingumo” partijos būstinėje Vilniuje palyginti ramu. Rezultatų su partijos kolegomis laukia europarlamentaras, buvęs sostinės meras Juozas Imbrasas, Seimo narys Andrius Mazuronis, partijos atsakingasis sekretorius Evaldas Lementauskas.

Vietos valdžios rinkimuose balsavo apie 45 proc. rinkėjų. Manoma, kad rinkimų rezultatai gali pradėti aiškėti apie vidurnaktį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...