2011 Birželio 29

R.Alekna tapo visuomeniniu premjero konsultantu

veidas.lt

BFL

Premjeras Andrius Kubilius savo visuomeniniu patarėju paskyrė Vilniaus miesto tarybos narį konservatorių Raimundą Alekną.

Psichiatro išsilavinimą turintis buvęs sostinės meras R.Alekna premjerą konsultuos sveikatos ir savivaldybių klausimais. Tokį potvarkį premjeras pasirašė pirmadienį.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų prezidiumo narys R.Alekna prieš tapdamas sostinės meru 2010 metų gruodį yra dirbęs etatiniu premjero patarėju.

Po 2011 metų vasario savivaldos rinkimų konservatoriams likus opozicijoje R.Alekna prarado mero postą.

Žiniasklaidoje skelbta, kad mero postą praradusį R.Alekną planuota vėl paskirti A.Kubiliaus patarėju, bet, kaip BNS sakė premjero atstovė Jarda Paukštienė, planai pasikeitė, ir jis patarėju skiriamas nebus.

A.Kubiliaus potvarkiu įvyko dar vienas pasikeitimas premjero visuomeninių konsultantų gretose – iš jų išbrauktas Arkadijus Vinokuras, kuravęs žydų turto grąžinimo klausimus.

Anot J.Paukštienės, praėjusią savaitę Seimui priėmus Geros valios kompensacijos už žydų religinių bendruomenių nekilnojamąjį turtą įstatymą, A.Vinokuras pasakė, kad jaučiasi atlikęs savo darbą, dėl to ir buvo priimtas sprendimas išbraukti jį iš visuomeninių premjero konsultantų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...