2011 Balandžio 14

Politika

Prisiekė nauji parlamentarai

veidas.lt

Ketvirtadienį Seime prisiekė du nauji parlamentarai – “darbietis” 67 metų Jonas Kondrotas ir pagal partijos “Tvarka ir teisingumas” sąrašą į parlamentą patekęs 40-metis Evaldas Lementauskas.

Agronomo išsilavinimą turintis kėdainietis J.Kondrotas Seime pakeitė Joną Pinskų, kuris išėjo dirbti į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą.

Vadybininko ir teisininko išsilavinimą turintis E.Lementauskas parlamente užėmė Raseinių rajono meru tapusio Remigijaus Ačo vietą.

Kad taptų Seimo nariu, E.Lementauskas paliko partiją “Tvarka ir teisingumas”, mat ši prieštaravo, jog teismo nuosprendžio neišgirdęs politikas eitų dirbti į parlamentą.

Už kyšininkavimą teisiamas buvęs sostinės vicemeras E.Lementauskas tapdamas Seimo nariu įgijo teisinę neliečiamybę. Anksčiau jis minėjo, kad prašys Seimo ją kuo skubiau panaikinti.

Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas nagrinėja baudžiamąją bylą, kurioje E.Lementauskas kaltinamas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariui konservatoriui Vidui Urbonavičiui siūlęs 300 tūkst. litų už tai, kad šis nepalaikytų interpeliacijos merui Juozui Imbrasui ir pačiam E.Lementauskui bei balsuotų už tuometinei koalicijai naudingus sprendimus. E.Lementauskas savo kaltę neigia.

Prisiekus J.Kondrotui ir E.Lementauskui Seime dirba 140 parlamentarų.

Liberalas Vytautas Grubliauskas buvo išrinktas Klaipėdos meru, liepos 3 dieną vyks Seimo nario rinkimai vienmandatėje Danės apygardoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...