2013 Rugpjūčio 31

Prieš mokslo metus tėvai skuba drausti vaikus

veidas.lt


Vasaros pabaigoje tėvai susirūpina atžalų draudimu nuo nelaimingų atsitikimų – vaikų ir studentų draudimo internetu paklausa išauga daugiau nei trečdaliu, rodo draudimo bendrovės Seesam Insurance AS Lietuvos filialo duomenys. Nuo rugsėjo mėnesio drausdami vaikus nuo nelaimingų atsitikimų, tėvai galės pasirūpinti ir savo atžalų kuprinėse esančio turto saugumu tokių atsitikimų metu.

„Besiruošdami vaikų mokslo metams, tėvai vis dažniau rūpinasi ne tik atžalos mokymosi priemonėmis, spintos turiniu, bet ir saugumu – jau kelerius metus stebime vaikų ir studentų draudimo populiarėjimo tendenciją besibaigiant vasarai. Draudimu nuo nelaimingų atsitikimų dažniau pasirūpina mamos – jos sudaro 62 proc. šios draudimo rūšies klientų“, – pasakoja Seesam Asmens draudimų grupės plėtros vadovė Natalija Misėkienė.

Tėvų norą apsaugoti vaikus šiems išvykus mokytis patvirtina ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentė Loreta Senkutė: „Kiekvieną rugsėjį iš mažesnių miestų į sostinę ir kitus didžiuosius Lietuvos miestus atvyksta daug pirmakursių, kurie nėra pripratę prie intensyvaus eismo. Todėl rudenį dažnai pasitaiko atvejų, kai jaunieji studentai patenka į nelaimingus atsitikimus ir nukenčia patys ar jų turtas. Jaunimas nuo nelaimingų atsitikimų nėra pilnai apsaugotas tiek mieste, tiek mokymosi įstaigose, todėl būtina laikytis saugumo taisyklių ir rūpintis savo saugumu.“

„Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų užtikrina vaiko ar studento apsaugą ne tik mokykloje, universitete, kitose viešosiose vietose ar gatvėje, tačiau ir buityje ar trumpalaikėse ekskursijose užsienyje. Tėvams tai aktualu dar ir dėl to, kad kartu gaunamas civilinės atsakomybės draudimas taip pat atlygina jų atžalos padarytą žalą tretiesiems asmenims. Pavyzdžiui, jei jūsų devynmetis netyčia atsitrenkęs į bendraklasį išmušė jam dantį, kurį teko keisti dirbtiniu, šios išlaidos gali būti kompensuojamos draudimo“, – teigia N. Misėkienė.

„Šiemet mokslo metų pradžioje kartu draudžiame ir kuprinę bei joje esančius daiktus nelaimingo atsitikimo atveju. Kuprinės draudimas užtikrina, jog patyrus nelaimingą atsitikimą, kuprinei ir joje esantiems daiktams, pavyzdžiui, vadovėliams, kanceliarinėms prekėms, sportinei aprangai ar avalynei, padaryta žala būtų atlyginta“, – priduria N. Misėkienė.

Vaikų ir studentų draudimas nuo nelaimingų atsitikimų užtikrina apsaugą traumų, neįgalumo ar mirties atvejais. Tai yra antrasis populiariausias Seesam draudimas nuo nelaimingų atsitikimų internetu po šeimos draudimo. Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų internetu dažniausiai įsigyja 31-50 metų amžiaus žmonės (69 proc.), daugiausia jų – vilniečiai (44 proc.).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...