2011 Sausio 10

Lietuva

Prieš įvažiavimo į Rusnę apmokestinimą

veidas.lt

Teisingumo ir Finansų ministerijos siūlo Vyriausybei nepritarti, kad būtų apmokestintas įvažiavimas į Rusnės salą.

Vyriausybė sprendimą priims trečiadienį ir išvadą pateiks Seimui, kuris svarsto atitinkamą Rinkliavų įstatymo pataisą, kurią parengė “tvarkietis” Remigijus Žemaitaitis.

Jis siūlo suteikti Šilutės savivaldybei, kurios teritorijoje yra Rusnės sala, teisę nustatyti įvažiavimo mokestį.

Tuo tarpu Teisingumo ir Finansų ministerijos sako, kad nėra objektyvių priežasčių, dėl kurių Nemuno deltos regioninio parko teritorijoje esančioje Rusnės saloje savivaldybei reikėtų leisti rinkti rinkliavą už važiavimą salos keliais ar naudojimąsi automobilių stovėjimo aikštelėmis.

Teigiama, kad rinkliavos administravimas gali būti brangesnis negu surinkta pajamų, teigiama Vyriausybei pateiktoje išvadoje.

Rusnės vadovybė taip pat yra prieš apmokestinimą – Rusnės seniūnas Voitechas Deniušas tvirtina, kad toks sprendimas gali turėti neigiamų pasekmių verslui, etnokultūrai, turizmui.

Siekiant pagerinti Rusnės salo patrauklumą turizmui ir užtikrinti švarią aplinką, jis siūlo įvesti ekologinį ar panašų mokestį atvykstantiems žvejams mėgėjams.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...