2011 Sausio 10

Rusija

Prie Medvedevo Pozneriui tapo jaukiau dirbti televizijoje

veidas.lt

Garsusis Rusijos televizijos žurnalistas Vladimiras Pozneris pareiškė apie tam tikrą televizijos erdvės liberalėjimą ir susiejo tai su Rusijos prezidento Dmitrijaus Medvedevo pozicija.

“Televizijoje tapo įmanoma kai kurios dalykus kalbėti, kviesti tuos, apie kuriuos prieš pusantrų ar dvejus metus net ir nepagalvotum”, – sakė V.Pozneris interviu Ukrainos savaitraščiui “Bulvar Gordona”, išeinančiam antradieniais.

Paklaustas, ar padėtis ir toliau gerės, V.Pozneris atsakė: “Aš manau, taip”.

Į klausimą, ar laikąs jis D.Medvedevą liberalesniu negi ministras pirmininkas Vladimiras Putinas, televizijos žurnalistas pareiškė: “Būti liberalesniu už Putiną labai lengva, tam nereikia turėti kažkokių ypatingų savybių. Medvedevas, paprasčiausiai, – iš kitos kartos… Vis tik jis netarnavo “organuose”, įgijo juridinį išsilavinimą – tai kitas žmogus, ir aš dabar kalbu ne apie simpatijas ar antipatijas jam, aš konstatuoju faktą”.

“Iki Putino atėjimo į valdžia aš vedžiau programą “Vremena” (Laikai) – ji buvo tikra, gyva, joje buvo aptariamos aktualios problemos… Tačiau, kai Putinas ėmė, sakykime, diegti valdžios vertikalę, tai pakeitė daug ką, taip pat ir masinės informacijos priemones”, – kalbėjo V.Pozneris.

“Palengva darėsi vis sunkiau ir sunkiau, pirmiausia, imtis kažkokių temų, antra, kažką kalbėti, ir programa man ėmė nebepatikti. Eteryje ji egzistavo aštuonerius metus, o tada aš nuėjau pas Konstantiną Lvovičių (Ernstą – Pirmojo kanalo generalinį direktorių) ir pasakiau: uždarykime ją – nebenoriu ją tęsti. Jis sutiko, ir vietoj jos pasiūlė man kitą (programą)”, – pasakojo V.Pozneris.

Atsakydamas į kitus savaitraščio klausimus V.Pozneris, be kita ko, išsakė nuomonę, kad D.Medvedevas turi šansų būti išrinktas antrai prezidento kadencijai. Bent, anot šio žurnalisto, jis norėtų “tokio įvykių vystymosi”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...