2011 Kovo 18

Metų vadovas

Prezidentūroje apdovanotas 2010 metų vadovu išrinktas Juozas Martikaitis

veidas.lt

"Veido" archyvas

Geriausio metų vadovo konkurso nugalėtojas – UAB “Garlita” vadovas J.Martikaitis su šalies vadove D.Grybauskaite

Kovo 11-osios išvakarėse Prezidentūroje vienuoliktą kartą apdovanotas Metų vadovas. Juo išrinktas inovatyvios ir socialiai atsakingos bendrovės “Garlita” akcininkas bei vadovas Juozas Martikaitis. Priminsime, kad jo vadovaujama įmonė gamina itin naujoviškus ir netgi neįprastus gaminius: tai megztiniai, kurie atbaido uodus, taip pat megztiniai, atsparūs pjūviams, ugniai, bakterijoms ar prisotinti vitamino E. Tad nieko keista, kad ši įmonė jau pelnė NATO kariuomenių pasitikėjimą, nestebina ir tai, kad 93 proc. savo produkcijos ji eksportuoja.

Iškilmingą savaitraščio “Veidas” organizuojamo konkurso Metų vadovo pagerbimo ceremoniją pradėjusi prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė: “Geras vadovas – ne tik savo srities žinovas, turintis naujų idėjų, bet ir mokantis suburti pajėgią komandą, generuoti naujausius mokslo pasiekimus, o svarbiausia – įkvėpti žmones dirbti kartu ir juos įgyvendinti. Toks gyvenimo būdas neleidžia apsiriboti vien savo verslu, bet ir padaro žmogų atsakingą už visuomenę, kurioje jis gyvena, aplinką, kurioje dirba, taip pat atsakingą už visą šalį, nes tenka reprezentuoti mūsų Lietuvą.”

Savaitraščio “Veidas” leidėjas Algimantas Šindeikis priminė, kad Kauno rajone, Garliavoje, įsikūrusi J.Martikaičio vadovaujama “Garlita” jau yra pasiekusi tokį lygį, kad kurdama unikalių savybių turinčius gaminius dirba kartu su austrų, šveicarų ir danų mokslininkais, kol jų sukurtą technologiją perkelia į gamybą.

“Itin svarbu tai, kad “Garlita” jau pelnė pasitikėjimą užsienyje, ko taip trūksta daugumai mūsų įmonių. Taip pat svarbu, kad šioje įmonėje darbuotojų daugėjo ir per krizę, na, o turbūt svarbiausia, kad ši įmonė bei jos vadovas dar ir socialiai atsakingi. Pernai “Garlita” iš viso pagelbėjo 26 organizacijoms: tiek vaikų, tiek neįgaliųjų, tiek senelių. Todėl J.Martikaitis yra ne šiaip vadovas, o tiesiog vadovas rieškinys ir pavyzdys kitiems. Beje, viską sukūręs nuo nulio”, – teigė savaitraščio “Veidas” vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas.

Pats J.Martikaitis pripažino, kad be stiprios komandos jis nė pusės tiek nebūtų pasiekęs ir sukūręs. Beje, 2010-ųjų metų vadovas kalbėjo ne tik apie savo įmonę, bet ir apie visą Lietuvą. Jis sukritikavo, kad didelė dalis Europos Sąjungos finansinės paramos panaudota neišmintingai, ir paprašė prezidentės ieškoti būdų, kaip pakoreaguoti ES paramos skirstymą, kad iš jos būtų galima sukurti kuo daugiau darbo vietų ir stiprinti šalies pramonę bei technologinę pažangą.
Šiųmetį laureatą sveikindamas pernai Metų vadovu išrinktas UAB “Intersurgical” vadovas Sigitas Žvirblis tvirtino, kad gavęs šį apdovanojimą dar labiau suprato verslo socialinius įpareigojimus. To paties jis linkėjo ir šiųmečiam bei būsimiems laureatams.

"Veido" archyvas

“Metų vadovo” rinkimų komisija su šalies vadove

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...