2011 Kovo 08

Politika

Prezidentė vertina sąžiningą A.Sekmoko darbą

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė vertina sąžiningą energetikos ministro Arvydo Sekmoko darbą, teigia prezidentės patarėjas

“Prezidentė tikrai vertina Sekmoko darbą, ir tai yra sąžiningai valstybės ir Lietuvos piliečių interesams dirbantis žmogus. Jis subūrė būrį žmonių, tikinčių energetinės nepriklausomybės vizija ir svarbiausia – gebančių pasiekti daug rezultatų, o darbas yra atliktas tikrai milžiniškas”, -interviu Žinių radijui antradienį sakė Nerijus Udrėnas.

Anot jo, pagrindiniai A.Sekmoko nuveikti darbai yra sugrąžintos VST akcijos, visuomenės interesų neatitinkančios bendrovės “Leo LT” išardymas, įkurta elektros birža, kuri leido suvaldyti elektros kainų augimą po Ignalinos atominės elektrinės uždarymo, kaštų sutaupymas, leidęs nedidinti elektros kainų nuo 2011-ųjų, pajudėję elektros jungčių projektai ir kita.

N.Udrėno teigimu, bendrovės “Lesto” įkūrimas rodo, kad valstybė geba efektyviai valdyti turtą.

Seimas pavasario sesiją kovo 10-ąją pradės interpeliacijos A.Sekmokui svarstymu. Interpeliaciją savo parašais yra parėmę 70 Seimo narių. Jos iniciatorė – opozicinė frakcija “Tvarka ir teisingumas”.

Opozicija interpeliaciją ministrui inicijavo po to, kai nepavyko konkursas dėl naujos atominės elektrinės strateginio investuotojo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Be komentarų Be komentarų rašo:

    Dar pasitiki? :) Gal geriau ryte paklauskite,per naktį gali pakeisti nuomonę.Visai kaip Kreivio atveju! :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...