2010 Balandžio 16

Darom 2010

Prezidentė tvarkys Neries regioninį parką

veidas.lt

Palaikydama tradicinę švaros akciją “DAROM”, balandžio 17d. 10 val. Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Prezidentūros darbuotojais padės tvarkyti Neries regioninio parko teritoriją ties Koplyčninkų kaimu (Vilniaus r. Zujūnų seniūnija).

Ši vieta pasirinkta norint atkreipti visuomenės ir vietos valdžios dėmesį į Valstybės saugomų teritorijų priežiūrą ir neišspręstas atliekų tvarkymo problemas Vilniaus rajone.

“Apsivalydami nuo buitinių atliekų, tampame ne tik švaresni, bet ir pilietiškesni. Labai apmaudu matyti šiukšlėmis užverstas net gražiausias ir unikaliausias, Valstybės saugomomis teritorijomis pripažintas Lietuvos vietoves. Šiukšlinimas viešose vietose, o ypač valstybės saugomose teritorijose, yra nusižengimas. Tik visuotinis nepakantumas gali padėti įveikti šią problemą. Kiekvienas turime jausti atsakomybę už tai, kas dedasi mūsų namuose”, – sako šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, kad žmonės galėtų civilizuotai tvarkyti atliekas, savivaldybės privalo juos aprūpinti šiukšlių konteineriais ir sudaryti su jais atliekų išvežimo sutartis bei užtikrinti, kad atliekų tvarkymo paslauga būtų prieinama, įperkama ir atitiktų sveikatos saugos reikalavimus.

Prezidentė ragina visus šalies gyventojus prisijungti prie atsakomybę ir pilietiškumą skatinančios švaros akcijos “Darom”, bendromis jėgomis susitvarkyti aplinką ir nuolat prižiūrėti ją taip, kad tokių akcijų rengti nereikėtų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...