2011 Birželio 20

Prezidentė paragino absolventus pasilikti Lietuvoje

veidas.lt

BFL

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, pirmadienį įteikdama diplomus Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto absolventams, paragino juos pasilikti Lietuvoje.

Anot šalies vadovės, informacinių technologijų srities specialistų poreikis didelis ir nuolat auga: šalyje daugėja aukštas informacines technologijas naudojančių įmonių, sparčiai plėtojamas interneto ryšys, todėl šioje srityje Lietuvoje atsiveria vis platesnės perspektyvos, pranešė Prezidentūra.

“Jūsų pasirinktos specialybės labai reikalingos mūsų šaliai. Šiais laikais be informacinių technologijų jau neįsivaizduojamas mūsų kasdieninis gyvenimas. Žmonijos ateitis neatsiejama nuo informacinių technologijų naudojimo, jų kūrimo ir plėtros”, – sveikindama absolventus pabrėžė prezidentė.

Informacinių technologijų pažanga itin sparti, todėl, pasak D. Grybauskaitės, labai svarbus nuolatinis tobulėjimas.

Prezidentės teigimu, gyvenimas reikalauja kurti vis naujus originalius informacinių technologijų produktus, todėl absolventų pirmoji mokslo aukštuma yra tik startas pradedant sėkmingą profesinę karjerą ir kartu siekiant, kad Lietuva taptų inovatyvia ir konkurencinga valstybe.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...