2010 Liepos 02

Šventė

Prezidentė liepos 6-ąją baliaus nerengs

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad tradicinio priėmimo Prezidentūroje liepos 6-ąją nebus dėl ekonominės situacijos.

“Tradicijos kuriamos, ir jos labai priklauso nuo konkrečių situacijų. Atsakyti galėčiau šiokiu tokiu kalambūru – jei mes ir Vyriausybė mano, ir politikai, kad pensijas galime kompensuoti tik nuo 2014-ų, tai gal ir pasvajokime apie balius tik nuo keturioliktų”, – penktadienį žurnalistams sakė šalies vadovė.

Vyriausybė prognozuoja, kad ne anksčiau nei 2014-aisiais kompensuos sumažintas pensijas.

Prezidentūroje liepos 6-ąją tradiciškai būdavo rengiami iškilmingi priėmimai aukštuomenės atstovams – politikams, visuomenės veikėjams ir kitiems.

Pernai baigdamas savo kadenciją, priėmimą surengė prezidentas Valdas Adamkus. Anot žiniasklaidos, tai mokesčių mokėtojams kainavo apie 250 tūkstančių litų.

Šiemet liepos 6-ąją, kada minima Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, prezidentė įteiks valstybinius apdovanojimus, dalyvaus vėliavos pakėlimo ceremonijoje, šiuose renginiuose sakys kalbas, taip pat ketina vykti į šv.Mišias ir teatralizuotą Vytauto Didžiojo išlydėjimą į Žalgirio mūšį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...