2010 Birželio 10

Kultūros ministras

Prezidentė A. Gelūnui pastabų neturi

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pareiškė neturinti pastabų kandidatui į kultūros ministrus, Vilniaus dailės akademijos prorektoriui Arūnui Gelūnui.

Pasak šalies vadovės, jei bus pateikta, ši kandidatūra bus rimtai svarstoma.

“Ponas A.Gelūnas yra vienos komisijos narys, kurią esu sudariusi dėl kultūros gairių. Iš principo jam lyg ir pastabų neturime. Jeigu iš tiesų teiks premjeras, mes rimtai svarstysime šią kandidatūrą”, – žurnalistams ketvirtadienį sakė prezidentė.

A.Gelūną į kultūros ministrus siūlo valdančiajai koalicijai priklausanti Tautos prisikėlimo partija. Ji pranešė norinti keisti anksčiau deleguotą ministrą Remigijų Vilkaitį.

Iš pradžių partija siūlė jos vadovo Arūno Valinsko kandidatūrą, bet prezidentė sakė neskirsianti jo ministru. Vėliau palaikymo nesulaukė ir operos solisto Deivido Staponkaus kandidatūra.

41 metų A.Gelūnas yra įgijęs dailininko grafiko specialybę, studijavo Vilniaus dailės akademijoje, Tokijo menų universitete ir Kaune įsikūrusiame Vytauto Didžiojo universitete universitetuose. Vėliau minėtuose Lietuvos universitetuose jis dėstytojavo.

Jis yra sukūręs 15 personalinių kūrybos parodų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...