2011 Birželio 27

Premjero patarėjas: LRT vadovą reikia pakeisti

veidas.lt

BFL

Premjero Andriaus Kubiliaus patarėjas Virgis Valentinavičius 2009 metų pabaigoje kalbėjo, kad Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius turi būti pakeistas, rodo paviešintas Jungtinių Valstijų diplomatinio susirašinėjimo dokumentas.

Vyriausybės vadovo patarėjas, 2009 metų gruodį kalbėdamasis su JAV ambasadore Anne E. Derse (En Ders), teigė, kad LRT per daug susijęs su socialdemokratais, rašoma ambasados parengtame dokumente.

“Jie pernelyg įsitraukę į politiką ir išsibalansavę. Direktorių reikia pakeisti, bet tai sudėtinga, nes yra daug teisinių saugiklių, kurie neleidžia jo pakeisti dėl politinių priežasčių”, – rašoma ataskaitoje, kurią pirmadienį paviešino dalį “Wikileaks” dokumentų gavęs portalas 15min.lt.

V. Valentinavičius portalui sakė neturintis pagrindo tikėti dokumentu, tokio pokalbio neprisimenąs ir todėl neketinantis jo komentuoti.

A. Siaurusevičius savo ruožtu teigė, kad V. Valentinavičius “visą laiką darė taip, kad pakeistų direktorių vienokiu ar kitokiu būdu”.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...