2010 Liepos 13

Valdžia

Premjeras gina valdančiąją koaliciją

veidas.lt

Dabartinė Seimo valdančioji koalicija yra pajėgi priimti svarbiausius sprendimus, tvirtina premjeras Andrius Kubilius, tačiau priduria, kad dėl paramos tariamasi ir su valdantiesiems nepriklausančiomis politinėmis jėgomis.

“Tokia koalicija, kokią šiandien turime, yra pajėgi priimti svarbiausius ir sudėtingiausius sprendimus. Be abejo, platesniame kontekste tardamasi su kitomis partijomis ir frakcijomis, kurios šiandien nepriklauso valdančiajai koalicijai”, – antradienį Lietuvos radijui sakė Vyriausybės vadovas.

Klabėdamas apie tai, ar turimos politinės persvaros užtenka priimti būtiniems sprendimams Lietuvos energetikos sektoriuje, jis pabrėžė, kad “reikia turėti daugumą, kuri supranta atsakomybę už tokių sprendimų įgyvendinimą”.

“Aš tikrai esu įsitikinęs, kad ir opozicija nebus opozicija Lietuvos energetikos nepriklausomybei. Derybos kiekvienu klausimu vyksta ir vyks”, – teigė A.Kubilius.

Valdančioji Permainų koalicija Seime turi 70 balsų iš 141. Bendradarbiavimo sutartį dėl politinės paramos valdantieji yra pasirašę su Valstiečių liaudininkų sąjunga, parlamente turinčia tris atstovus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...