2017 Kovo 14

Premjeras: G.Kėvišas toliau dirbti negali

veidas.lt

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Gintautas Kėvišas nebegali toliau dirbti, todėl bus ieškoma teisinių priemonių jį atleisti. „Aš vienareikšmiškai palaikau kultūros ministrės poziciją ir sprendimą – žmogus, kuris praradęs tiesioginio vadovo pasitikėjimą, nebegali toliau dirbti“, – taip premjeras Saulius Skvernelis reagavo į teatro vadovo pareiškimą, kad trauktis iš pareigų jis neketina.

Teigdama, kad G.Kėvišas prarado pasitikėjimą, palikti postą jį praėjusią savaitę paragino kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson, kai Kultūros ministerijoje sudaryta komisija dėl viešųjų pirkimų konkurso, per kurį buvo sudarytos sutartys su G.Kėvišo sūnaus Martyno įmone „Riverside music LTD“, pasiūlė skirti jam drausminę nuobaudą. Nors formaliai nuo pirkimų teatro vadovas buvo nusišalinęs, Specialiųjų tyrimų tarnyba konstatavo, kad tai nepaneigia abejonių dėl priimamų sprendimų objektyvumo ir skaidrumo.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...