2015 Rugsėjo 10

Pranašauja Didįjį tautų kraustimąsi

veidas.lt

Savaitraščio „Veidas“ 36 numeris pranašauja Didįjį tautų kraustimąsi, kuris skatina abejoti Šengeno erdvės ateitimi. Apie tai ir analitiko Dovaido Pabiržio tyrimas „Bevizės Šengeno erdvės pabaiga?“.

Naujame „Veido“ numeryje taip pat rasite eilę įtraukiančių rašinių: Arūno Brazausko naujojo socialinio modelio apžvalga ,,Klasių kova be darbininkų klasės‘‘, tyrimą iš Prancūzijos, kuriame lyginamos maisto kainos Lietuvoje ir Prancūzijoje ,,Mes kaip prancūzai, tiktai su plona pinigine‘‘ bei žurnalistės Vaivos Sapetkaitės parengtą Lietuvos tekstilės pramonės apžvalgą ,,Tekstilės apsukas stabdo demografija‘‘.

Baltarusijos rinkimų aktualijas nagrinėja analitikė Rima Janužytė savo straipsnyje ,,A.Lukašenkos perrinkimas su prancūziškais prieskoniais‘‘

 

Maloniam skaitymui nuteiks  Jūratės Kiliulienės parengtas reportažas iš Nemunėlio Radviliškio miestelio ir analitikės Aušros Lėkos tyrimas apžvelgiantis naują televizijų sezoną.

Naujausias 36-as savaitraščio „Veidas“ numeris pasirodys rugsėjo 11 d., penktadienį.

 

 

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Sėsk, du Sėsk, du rašo:

    Žodis “kraustYmasis” – su Y ilgąja.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...