2011 Birželio 15

Pradėtas tyrimas dėl A.Zuoko, R.Adomavičiaus ir V.Milėno

veidas.lt

BFL

Etikos sargai pradėjo tyrimą dėl Vilniaus savivaldybės vadovų viešųjų ir privačių interesų galimo supainiojimo. Tyrimas pradėtas dėl mero Artūro Zuoko, pavaduotojo Romo Adomavičiaus ir savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Milėno.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pranešė, jog tyrimą pradėjo, gavusi tarybos nario Vido Urbanavičiaus pranešimą, jog gegužės 18 dienos sprendimu dėl nekilnojamojo turto mokesčio tarifų 2012 metams savivaldybės valdžia galėjo supainioti viešuosius ir privačius interesus.

V.Urbanavičius komisijai nurodė, kad taryba 0,5 procentinio punkto sumažino kultūros paskirties, poilsio paskirties nekilnojamojo turto mokestį, o kitos paskirties statiniams – 0,2 punkto, nors su miesto vadovais siejamos įmonės, kurioms buvo naudingas sprendimas, pasak V.Urbanavičiaus, “gali valdyti” nekilnojamąjį turtą Vilniaus mieste.

Anot komisijos, teigiama, kad su A.Zuoku siejamos bendrovės “BNA Grupė”, “BNA Ergo”, su R.Adomavičiumi – “Transtrado”, “Merwal”, Prekybos namai “Mercatus”, “Almiga”, su V.Milėnu – “Audėjas”, “Vilvaista”, “Vilvaista2″, “Simgrė” ir 2V.

V.Urbonavičius teigia, kad dėl tarybos sprendimo minėtos bendrovės ir asmenys gali turėti tiesioginės materialinės naudos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...