2011 Sausio 21

Verslas

Pradedančios bendrovės buriasi į vieną vietą

veidas.lt

Keliasdešimt entuziastų Vilniaus centre išsinuomojo patalpas ir įkūrė pradedančiųjų technologijų bendrovių ir technologijų vystymo centrą “StartupLABS”.

Per dvejus metus jie užsibrėžė įkurti dar du tokius centrus, pristatyti daugiau nei 500 verslo idėjų ir padėti sukurti 24 naujus verslus, penktadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

Dabar “StartupLABS” sudaro trys bendruomenės: kompiuterinių technologijų vystytojų bendruomenė “HackerSPACE”, medijos technologijų kūrėjai “VideoCamp” ir komercinių inovacijų vystytojai “Startup CoWorking”.

Dabar “StartupLABS” yra pelno nesiekianti organizacija, tačiau ateityje tikimasi ir uždirbti. Iš pradžių – kad galėtų patys save išlaikyti.

“StartupLABS” neketina nuleisti rankų, jei ir negaus valdžios paramos. “Jei negausime valstybės paramos, šį centrą išvystysime patys. Tiesiog procesas gali užtrukti ilgiau”, – sako vienas “StartupLABS” steigėjų Donatas Stonkus.

+370 5 2396414

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...