2010 Balandžio 20

Potvynis

Potvynio padaryti nuostoliai bus skaičiuojami iki gegužės vidurio

veidas.lt

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis vakar lankėsi Šilutės rajone. Rajono savivaldybėje ministras susitiko su jos vadovais, ekstremalių situacijų centro atstovais, apžiūrėjo potvynio vis dar užlietas vietoves bei apgriautus pylimus.

Dar ir šiandien kelyje Šilutė – Rusnė 35 centimetrai vandens. Šilutės savivaldybėje užlieta 23 tūkst. ha, Pagėgių savivaldybėje – 9,7 tūkst. ha teritorijos. Kadangi potvynis dar neatslūgęs, šiandien kalbėti apie patirtus nuostolius dar anksti“, – sakė ministras R. Palaitis.

Žmonės į Rusnę ir iš jos vis dar keliami specialiu transportu, eilėje tenka palaukti iki pusvalandžio.

Pasak ministro, potvynio padaryti nuostoliai bus įvertinti iki gegužės vidurio. Tuomet bus surengtas Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis, aptarta potvynio metu buvusi situacija, jo padariniai ir ieškoma sprendimų, kaip atstatyti tai, kas sugriauta. „Šilutės rajono vadovai prašo, kad vėl būtų grįžtama prie minties dėl estakados statybos, tačiau vargu ar šis projektas įmanomas, – abejoja ministras. – Jei jo nebuvo ryžtasi realizuoti ekonomikos pakilimo laikotarpiu, tai dar tik pradedant kilti iš sunkmečio imtis įgyvendinti tokį projektą būtų labai sudėtinga“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...