2011 Kovo 19

Populiariausios visuomenės veikėjos

veidas.lt

Prezidentė ir Seimo pirmininkė išliko populiariausios visuomenės veikėjos, rodo visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro “Vilmorus” apklausa, kurią šeštadienį skelbia dienraštis “Lietuvos rytas”.

Šalies vadovę kaip geriausiai atstovaujančią jų interesams nurodė 36 proc. apklaustųjų, I.Degutienę – 7,9 procentai. Tiesa, prezidentės reitingas keliomis dešimtosiomis procento sumenko, o Seimo pirmininkės išaugo daugiau nei 1 procentu.

Po jų rikiuojasi opozicijos atstovai: Socialdemokratų partijos lyderis Algirdas Butkevičius su 5,5 proc. (vasarį – 5,9 proc.) balsų, Darbo partijos vedlys, europarlamentaras Viktoras Uspaskichas su 5,1 (vasarį – 5 proc.), partijos “Tvarka ir teisingumas” lyderis, europarlamentaras Rolandas Paksas su 4,2 proc. (vasarį – 6,6 proc.), parlamentaras “tvarkietis” Julius Veselka su 2,6 proc. (vasarį – 5,2 proc.).

Premjeras Andrius Kubilius užima septintąją vietą su 2,3 proc. (vasarį – 2,9 proc.) respondentų palaikymu, po jo – partijos “Tvarka ir teisingumas” frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis su 2,1 proc. (vasarį – 2,6 proc.) balsų.

Kitos apklausos duomenimis, prezidentė ir Seimo pirmininkė taip pat išlieka palankiausiai vertinamomis visuomenės veikėjomis – palankumą joms kovą pareiškė atitinkamai 81,9 proc. ir 65,3 proc. respondentų.

Toliau rikiuojasi opozicinių partijų lyderiai V.Uspaskichas (40,9 proc.), A.Butkevičius (40,8 proc.) ir R.Paksas (36,7 proc.) bei kardinolas Audrys Juozas Bačkis (31,8 procento).

Nepalankiausiai vertinamas premjeras A.Kubilius (72,7 proc.), taip pat Tautos prisikėlimo partijos pirmininkas Arūnas Valinskas (63,6 proc.), buvęs ūkio ministras Dainius Kreivys (57,3 proc.) bei europarlamentaras, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderis Valdemaras Tomaševskis (46,2 procento).

Apklausos atliktos kovo 8-14 dienomis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...