2010 Gruodžio 18

Rinkos tyrimai

Populiariausia partija lieka socialdemokratai

veidas.lt

Jeigu Seimo rinkimai vyktų artimiausią savaitgalį, daugiausia rinkėjų savo balsą atiduotų opozicinei Lietuvos socialdemokratų partijai, rodo visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro “Vilmorus” apklausa, kurią šeštadienį skelbia “Lietuvos rytas”.

Šios opozicinės partijos populiarumas, lyginant su ankstesniu mėnesiu, sumenko – už socialdemokratus gruodį balsuotų 15,3 proc. apklausos dalyvių (lapkritį – 19,6 proc.).

Opozicinė Darbo partija, aplenkusi “tvarkiečius”, gautų 11,3 proc. balsų, savo populiarumą kiek padidinę valdantieji Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – 8,8 proc. balsų (lapkritį – 6,4 proc.).

Kita opozicinė partija “Tvarka ir teisingumas”, kurios populiarumas kiek sumenko, gautų 8 proc. balsų.

Kitos partijos neįveiktų 5 proc. rinkimų barjero.

Už Liberalų sąjūdį tvirtino balsuosiantys 4,1 proc. respondentų, už Naująją sąjungą – 3,6 proc., už Valstiečių liaudininkų sąjungą – 1,3 proc., Lietuvos lenkų rinkimų akciją ir Liberalų ir centro sąjungą – po 1,1 proc., Krikščionių partiją – 0,6 proc., Tautos prisikėlimo partiją – 0,3 proc. apklaustųjų.

20,5 proc. apklausos dalyvių pareiškė, kad per rinkimus nebalsuotų. Dar 21,9 proc. tvirtino nežinantys, kam atiduotų savo balsą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...