2013 Gegužės 03

Populiariausia dovana mamoms – gėlės ir saldumynai

veidas.lt


Artėjant Motinos dienai, prekybos tinklo MAXIMA atstovai pastebi, kad populiariausios dovanos mamoms yra skintos bei vazoninės gėlės ir saldumynai – konditerijos gaminiai, saldainių rinkiniai. Todėl MAXIMA parduotuvėse šį savaitgalį klientams siūlomas platesnis gėlių ir saldumynų asortimentas, o į jas užsukusios šeimos savo mylimas mamas galės pasveikinti ir įteikdami MAXIMA konditerijos meistrų iškeptą gardų keksiuką.
„Šeima – brangiausia, ką turime. Šiais metais jau tradicija tapusį Šeimos mėnesį, gegužę, pradedame minėdami Motinos dieną, todėl sekmadienį MAXIMA parduotuvėse labai laukiame šeimų. Joms turime paruošę malonią staigmeną – pagal specialų receptą mūsų konditerijos meistrų iškeptų keksiukų, kuriais nemokamai vaišinsime ir siūlysime juos įteikti mylimoms mamoms“, – sako MAXIMA LT, UAB, Įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Inga Romanovskienė.
Mamoms iškepta net 1600 gardžių keksiukų, kuriais bus vaišinama gegužės 5 dieną, sekmadienį, nuo 12 iki 15 valandos, tiek didžiosiose, tiek ir mažosiose MAXIMA parduotuvėse visoje Lietuvoje. Iš viso keksiukų bus pasiūlyta 78 tinklo parduotuvėse.
Šventinį savaitgalį, kai minima Motinos diena, prekybos tinklo MAXIMA parduotuvėse labiausiai perkamos gėlės – skintos rožės, jų pardavimai išauga maždaug 30 proc. Praėjusiais metais jų buvo nupirkta daugiau nei 50 tūkstančių. Populiariausios – raudonos spalvos rožės. Šiemet klientams siūloma daugiau kaip 55 tūkstančiai raudonų, oranžinių ir baltų rožių.
Prekybininkų teigimu, skintų gėlių pirkimas suaktyvėja pora dienų prieš šventę, vazoninės gėlės pradedamos gausiau pirkti likus savaitei iki Motinos dienos. Žmonės labiau domisi jau pražydusiomis gėlėmis – be rožių gausiai perka ir lelijas, kalijas, gerberas. Iš gėlių vazonuose populiarios vienspalvės orchidėjos, kalankės, rožytės.
Susidomėjimo sulaukia ir specialiai Motinos dienai sukurti suvenyrai – puodeliai, įvairios vazos, taip pat – knygos, šiai dienai skirti atvirukai.
Gegužės mėnesį  prekybos tinklas MAXIMA jau penktus metus skelbia Šeimos mėnesiu. Jo metu prekybos tinklo parduotuvėse vyksta įvairios akcijos, projektai, nemokami renginiai ir staigmenos, skirtos šeimoms. Tokiu būdu siekiama priminti, kad šeima yra didžiausia vertybė ir paraginti, kuo daugiau laiko praleisti su ja.
Prekybos tinklas MAXIMA orientuojasi į šeimą: prie MAXIMA parduotuvių įrengtos specialios automobilių stovėjimo vietos, skirtos apsipirkti atvykstančioms šeimoms, besilaukiančios moterys ir tėveliai su mažais vaikais MAXIMA XX ir MAXIMA XXX parduotuvėse aptarnaujami jiems skirtose Tėvelių su mažyliais kasose, mažiesiems pirkėjams didžiosiose tinklo parduotuvėse skirti specialūs pirkinių vežimėliai – automobiliukai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Silvija Silvija rašo:

    Na aš ir pati mamai dovanoju visada gėles ir saldumynus. Pačios gražiausios puokštės mamoms http://www.gelesinternetu.eu/lt/geles-i-namus/ivairios-puokstes.htm


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...