2011 Rugsėjo 23

Po spektaklio “Miranda” premjeros – iškart į filmavimo aikštelę

veidas.lt

Miranda 86 photo-D.Matvejevas©

Aktorė Airida Gintautaitė laiko poilsiui neturi. Iš karto po Oskaro Koršunovo spektaklio “Miranda” premjeros ji išlėkė į “Oskaro” laureato Gabriele Salvatoreso juostos “Sibirietiškas auklėjimas” filmavimą (angl. Siberian Education“). Jame A.Gintautaitė vaidina kartu su garsiu amerikiečių kino aktoriumi Johnu Malkovichiumi.

Filmavimas aktorei prasidėjo jau ketvirtadienį, ankstyvą rytą po spektaklio premjeros. Per naktį aktorė iš neįgalios 7 dešimtmečio bute įkalintos Mirandos persikūnijo į Padniestrėje 1985-1995 metais gyvenančią Aną. A.Gintautaitė vaidina pagrindinio filmo herojaus, be tėvo likusio Kolymos motiną, o J.Malkovichius – jo senelį Kuzią. Abu jie jaunuolį moko gyvenimo tiesų, o svarbiausia – kaip nepasiduoti sovietų valdžiai.

Aktorius J.Malkovichius yra filmavęsis tokiuose garsiuose filmuose kaip „Perskaityk ir sudegink“, „Transformeriai: tamsioji mėnulio pusė“, „Laumės vaikas“ su Angelina Jolie, 1999-aisiais buvo sukurtas filmas „Būti Džonu Malkovičiumi“ (angl. „Being John Malkovich“), kur jis vaidina savo netikrą versiją.

Italų režisieriaus G.Salvatoreso filmas Vilniuje pradėtas filmuoti rugsėjo mėnesį, o ekranuose turėtų pasirodyti kitų metų pabaigoje. Filmavimas gali trukti iki žiemos pabaigos, tad A.Gintautaitei teks derinti darbą teatre su kinu.

Jau kitą savaitę ji vėl sės į sovietmetį menantį fotelį Ūkio banko teatro arenoje Vilniuje, kur rugsėjo 29, 30 d. bus parodytas naujausias režisieriaus O.Koršunovo spektaklis “Miranda”. Belaukiant filmo tai vienintelė galimybė išvysti puikią aktorės A.Gintautaitės vaidybą.

Naujausias O.Koršunovo spektaklis rodomas rugsėjo 29, 30 d.d., lapkričio 22, 24 d.d., gruodžio 1, 2 d.d. Bilietus platina “Tiketa”. Daugiau informacijos www.okt.lt

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...