2012 Balandžio 05

Po mirties išleisto Amy Winehouse albumo viršelio autorius – Bryanas Adamsas

veidas.lt


Po mirties išleisto atlikėjos Amy Winehouse albumo „Amy Winehouse Lioness: Hidden Treasures“ viršelio autorius yra liepos 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiantis kanadietis Bryanas Adamsas. Nors nėra žinoma, kada buvo darytos atlikėjos nuotraukos, tačiau visose A. Winehouse atrodo sveika, graži ir energinga.

Amy Winehouse ir Bryaną Adamsą siejo kelis metus trukusi draugystė. Dar 2007 metais B. Adamsas jaunąją atlikėją fotografavo labdaros organizacijai ir ji B. Adamso Karibuose esančioje viloje praleido visą kalėdinį periodą. B. Adamso darytos atlikėjos nuotraukos taip pat buvo spausdintos 2010 metų rugsėjo mėnesio žurnalo „Harper‘s Bazaar“ numeryje.

Be to, kokia svarbi Bryanui Adamsui buvo Amy Winehouse ir tai, kaip jis ja rūpinosi, parodo atlikėjo jai sukurta daina. A. Winheouse problemas ir gyvenimą atspindintis kūrinys, pavadintas „Flower Grown Wild“, buvo įrašytas į Bryano Adamso albumą „11“. Atlikėjas ir kompozitorius savo dainoje sako, jog nenori, kad Amy būtų tik dar vienas mažas ir gražus daiktas, dar vienas angelas su sulūžusiu sparnu (angl. „just another little pretty thing, another angel with a broken wing“). Kiek vėliau, po dainos įrašymo, A. Winehouse pranešė, jog ketina kartu su Bryanu Adamsu koncertuoti jo koncertiniame ture.

Bryanas Adamsas pasaulyje žinomas ne tik kaip muzikantas, atlikėjas, kompozitorius, labdaros akcijų sumanytojas ir globėjas, bet ir kaip puikus fotografas. Jo nuotraukos puošė britų „Vogue“, „L‘uomo Vogue“, „Harper‘s Bazaar“, „Esquire“ ir kt. žurnalų viršelius. Jis reguliariai fotografuoja vokiečių mados žurnalams, Kanados periodiniams leidiniams. Bryanas Adamsas jau išleido dvi savo fotografijų knygas, surengė 22 autorines fotografijų parodas.

2002 metais atlikėjas buvo pakviestas per auksinį jubiliejų fotografuoti D. Britanijos karalienę Elžbietą II. Viena iš jo tuo metu padarytų karalienės fotografijų tapo Kanados pašto ženklu, kuris buvo naudotas 2004 ir 2005 metais, o karalienės ir princo Filipo portretas šiuo metu kabo Londone esančioje Nacionalinėje portretų galerijoje.

Kaip fotografas, Bryanas Adamsas yra dirbęs su daugeliu muzikos pasaulio žvaigždžių: Shania Twain, Micku Jaggeriu, Tina Turner, Rodu Stewartu, Robertu Plantu, „Take that“, Placidu Domingu, Celine Dion, Moby, Lindsay Lohan, Annie Lennox, Lenny Kravitzu ir daugeliu kitų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...