2011 Rugpjūčio 10

Planuodami imti būsto paskolą gyventojai elgiasi apdairiau

veidas.lt

BFL
Šiuo metu būsto paskolą imti ketinantys gyventojai planuoja įvertinti vidutiniškai trijų skirtingų bankų pasiūlymus. O jau būsto paskolą turintys žmonės teigia rinkęsi dažniausiai iš dviejų šalies bankų pasiūlymų. Beveik pusė būsto paskolą imti ketinančių gyventojų pirmiausia dėl paskolos kreiptųsi į banką, į kurio sąskaitą pervedamas darbo užmokestis. Tačiau gera banko, kaip būsto paskolų banko, reputacija pirmam pasirinkimui taip pat svarbi – pagal šį kriterijų į banką dėl būsto paskolos kreiptųsi daugiau nei ketvirtadalis būsto paskolą imti planuojančių žmonių. Tai rodo Danske banko užsakymu tyrimų bendrovės “RAIT” atliktas būsto paskolą turinčių ir ją imti ketinančių gyventojų nuomonės tyrimas.

Tiek būsto paskolą paėmę, tiek ją imti planuojantys respondentai nurodė, kad sprendimą, kurio banko pasiūlymą pasirinkti, daugiausia lemia banko atstovo patarimai. Antras pagal svarbą šaltinis – būsto paskolas turinčių draugų ar pažįstamų rekomendacijos. Atitinkamai 51 ir 37 proc. paskolą turinčių ir ją imti planuojančių gyventojų svarbiausiu būsto paskolos banko pasirinkimo kriterijumi įvardino banko atstovo patarimus, 24 ir 34 proc. – paskolas turinčių draugų ir pažįstamų nuomonę.

“Gyventojai, planuodami imti būsto paskolas, elgiasi vis apdairiau – stengiasi susirinkti ir išnagrinėti kuo daugiau informacijos. Prieš priimdami sprendimą gyventojai siekia įvertinti ne tik skirtingų bankų pasiūlymus, išklausyti bankų atstovų patarimų, tačiau atsižvelgia ir į jau paskolas turinčių draugų rekomendacijas. Vis labiau apgalvotas ir pamatuotas būsto paskolas planuojančių imti žmonių elgesys visų pirma rodo, kad gyventojai aiškiai suvokia tokio sprendimo svarbą”, – teigia Danske banko Asmeninės bankininkystės tarnybos direktorė Jūratė Nedzinskienė.

Būsto paskolą turinčių bei ją imti ketinančių žmonių tyrimą Danske banko užsakymu atliko tyrimų bendrovė “RAIT”. Šių metų liepos mėnesį internetu apklausta 400 respondentų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. ponia Nora ponia Nora rašo:

  Ar jums reikia skubiai paskolą? Ar jums skolos? jums reikia skubiai paskolą finansuoti savo verslą ?, jums buvo atimta jūsų banke, nerimauti ne daugiau, mūsų paslaugos yra greitas, paprastas ir saugus paskolas dabar bet kokiomis aplinkybėmis. Skolintis iki 2,000 euro – 1,000.000 eurą Šiandien! Susisiekite su mumis ir paskolų informacijos šiuo adresu: noramildred.loan@hotmail.com

  Pastaba: Jūs tikėtis preliminarų atsakymo ir finansavimo per 24 valandas

  Linkėjimai.
  Ponia Nora


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...